Vnitřní krby

Nacházíte se:

Nabízíme moderní, klasické a rustikalní vnitřní krby SEGUIN DUTERIEZ a nově také elegantní krby JC BORDELET , přičemž každý je originál. Tyto krby nabízíme v provedení teplovodní či teplovzdušné s realizací na “klíč “.

Vnitřní krby francouzské firmy SEGUIN DUTERIEZ podléhají nejpřísnějším normám na jejich konstrukci. Díky tomuto splňují požadavky na vysokou účinnost, což se příznivě projevuje ve spotřebě dřeva.
Při správném návrhu je možné rozvést teplý vzduch do více místností pomocí izolovaných potrubí pro vyhřátí celého vašeho objektu (viz názorný obrázek zde). Na obestavbu krbů používáme tepelně izolační desky Silca.
Většina námi nabízených vnitřních krbů se vyrábí s technologií DAFS Double Air Flow System
Systém dvojího spalování
pro více informací klikněte na odkaz
, který je patentově chráněn. Tento systém nabízí nárůst výkonuo 2 kW, učinnosti o 5 % a ušetření paliva o 20 - 40 %, čímž se zvětšují prodlevy mezi přikládáním. Pomocí vylepšeného systému spalování je do ovzduší vypouštěno mnohem méně emisí, což má příznivý dopad na životní prostředí a jeho ochranu. DAFS systém také nabízí technologii oplachu skla, díky čemuž dosáhnete ještě větší čistoty Vašeho skla.

Výslednou cenu krbu určuje například vybraná krbová vložka společně se zvoleným materiálem na obestavbu (pórobeton, kameny, dřevo). Pro vytvoření co nejlepší nabídky či při jakýchkoliv dotazech nás prosím neváhejte kontaktovat
Při realizaci vnitřního krbu v objektu účtujeme sníženou sazbu DPH.

Nabízíme tyto vnitřní krby

Moderní krby
stranka moderni krby
Rustikalní krby
stranka rustikalni krby
Klasické krby
stranka klasicke krby
JC Bordelet
stranka krby jc bordelet